אירודנטיס

כל השאלות והדיונים בנושא טיפול, בעיות ושיטות ביישור שיניים: שיניים צפופות, עקומות או בולטות, רסן, סגר הפוך, מנשך פתוח, הרגלים, מציצת אצבע, יישור נסתר פנימי ושקוף. יישור שיניים לבני נוער, ילדים ומבוגרים. טיפול עם ובלי עקירות.

מנהל: דר' טליה דיין

אירודנטיס

הודעהעל ידי אור » 05 יולי 2013, 16:24

שלום,

אני בת 25, מתעניינת ביישור שיניים.
נפגשתי לפני ימים ספורים עם אורטודנט שאמר לי ששיטת הפלטות השקופות לא מתאימה לבעיה שלי והמליץ לי על סמכים "שקופים". הם מאוד נראים בעיני ולא באמת מהווים פתרון אסטטי עבורי, בשלב זה של חיי.
מתוך שיטוט באינטרנט נתקלתי בפרסומים לשיטת אירודנטיס (יישור שיניים בזמן השינה) שנשמעת דרכם ממש מושלמת. האם כך?
אשמח לחוות דעתך הרפואית וכן אם ישנם כאן מטופלים שאולי עברו או עוברים טיפול כזה.

אציין שיש לי שיניים צפופות בשתי הלסתות. לדברי הרופא שפגשתי השבוע הלסת העליונה דומה במבנה שלה לאות V, כששתי השיניים הקדמיות בולטות.

תודה רבה,
בברכה,
אור
אור

Re: אירודנטיס

הודעהעל ידי דר' טליה דיין » 17 יולי 2013, 08:37

אור שלום,

יש מספר שיטות לבצע יישור שיניים בצורה נסתרת. ברוב המוחלט של המקרים ניתן לטפל בצורה נסתרת, בין עם ע"י פלטות שקופות (יישור שיניים שקוף כגון אינביזאליין, אירודנטיס) או יישור שיניים פנימי (גשר פנימי המודבק מבפנים כך שאינו ניתן לראות כלפי חוץ במהלך הטיפול).

שיטת אירודנטיס (aerodentis) כיום יודעת לטפל בצפיפות קלה באזור הקדמי בלבד.
אם יש צורך בשינוי צורת הקשת כפי שציינת או טיפול בצפיפות גדולה אזי יהיה צורך בשימוש במכשיר מקדים ולשלבו בטיפול או ניתן לבחור להשתמש במכשיר אחר נסתר עבור הטיפול בך כגון יישור בעזרת גשר פנימי.

את יכולה למצוא מידע נוסף בעמוד: יישור שיניים בזמן השינה.

בברכה
דר' טליה דיין

חזור אל פורום יישור שיניים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים