שינוי צבע של גשר שקוף

כל השאלות והדיונים בנושא טיפול, בעיות ושיטות ביישור שיניים: שיניים צפופות, עקומות או בולטות, רסן, סגר הפוך, מנשך פתוח, הרגלים, מציצת אצבע, יישור נסתר פנימי ושקוף. יישור שיניים לבני נוער, ילדים ומבוגרים. טיפול עם ובלי עקירות.

מנהל: דר' טליה דיין

שינוי צבע של גשר שקוף

הודעהעל ידי קול » 06 דצמבר 2012, 15:34

שלום !
אני בת 20 וכרגע גשר חיצוני רגיל לא נראה לי מתאים אבל גשר פנימי יקר מאוד אז החלטתי ללכת כל הגשר השקוף שהוא בעצם כמו הרגיל אבל בצבע של השן גשר קרמי . רציתי לשאול לגבי שתי דברים שממש מדאיגים אותי .
הבנתי שיש אנשים שהגשר הקרמי הצהיב להם יש סיבה לכך עישון שתיית קפה וכו .. ? או שזה אכן קורה בסוג גשר כזה לכל אחד ?
וחשוב לי לא פחות ראיתי כמה תמונות של אנשים לפני הגשר ואחרי ושמתי לב שבחלק מהמקרים הפנים השתנו מאוד לאחר שהורידו את הגשר וזה משהו שמפחיד אותי איך אפשר לדעת האם הגשר ישפיע באופן משמעותי על המראה שלי ?
קול

Re: שינוי צבע של גשר שקוף

הודעהעל ידי דר' טליה דיין » 06 דצמבר 2012, 15:49

שלום,

קוביות מחרסינה לא ישנו את צבען, מפלסטיק כן. בשימוש עם קוביות חרסינה מה שבעיקר מהווה בעיה ומשנה גוון הנן הגומיות סביב "הגשר" שמחברות בין החוט לסמך. את אלו ניתן להחליף כל מספר שבועות ובכך להתגבר על התופעה. הצביעה מושפעת מצבענים במזון או בעישון: קפה, תה יין אדום, עישון וכדומה.
אפשרות נוספת היא שלאורך זמן עלולה להיות חדירה איטית של צבענים לדבק המקשר בין הקוביה לשן.

הפנים לא משתנות אחרי הורדת הגשר. מה שעלול להשפיע על הפנים זה תוכנית הטיפול האורתודונטי.
לדוגמא לקיחת השיניים הקדמיות אחורה או קדימה יכול להשפיע על מנח השפתיים בפרופיל וסגירת השפתיים ומכאן בא השינוי בפנים.

כדי לדעת אם תהיה השפעה במקרה הפרטני את צריכה להפנות את השאלה לאורתודונט המטפל בך שבדק אותך ותכנן את הטיפול שלך.

בברכה,
דר' טליה דיין

חזור אל פורום יישור שיניים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים