יישור שיניים שקוף - איפה וכמה?

כל השאלות והדיונים בנושא טיפול, בעיות ושיטות ביישור שיניים: שיניים צפופות, עקומות או בולטות, רסן, סגר הפוך, מנשך פתוח, הרגלים, מציצת אצבע, יישור נסתר פנימי ושקוף. יישור שיניים לבני נוער, ילדים ומבוגרים. טיפול עם ובלי עקירות.

מנהל: דר' טליה דיין

יישור שיניים שקוף - איפה וכמה?

הודעהעל ידי יקיר » 14 יוני 2012, 11:04

שלום

שמי יקיר, אני בן 27 סטודנט.
השיניים שלי לא ישרות באופן שאחרים אומרים לי שאפשר לחיות עם זה, לי זה מאוד מפריע ולכן החלטתי ליישרם.

אני מעוניין לעבור תהליך של יישור שיניים עם פלטות שקופות, invisiline ודומותיה.

איפה אתם ממליצים לעבור את הטיפול, גם שיהיה איכותי וגם שלא יקרע לי את הכיס.

תודה רבה מראש, לכל מי שהתאמץ וענה
יקיר

Re: יישור שיניים שקוף - איפה וכמה?

הודעהעל ידי דר' טליה דיין » 20 יוני 2012, 07:15

יקיר שלום,

ראשית עליך לבחור רופא שיניים טוב בעל המיומנות הנדרשת לביצוע הטיפול - רופא שיניים שעבר התמחות באורתודונטיה במקום מוכר בארץ. כמו כן על הרופא המטפל להיות מוסמך בביצוע השיטה עליה מדובר.

שנית עליך לבחור רופא שיניים אורתודנט שאתה מרגיש שאתה יכול לסמוך עליו בדיוק כמו לבחור רופא אחר: שיהיה אדם אמין, ידבר בגובה העיניים, סבלני, בעל ניסיון ושיבין את הצרכים שלך מהטיפול ויוכל לתת עליהם מענה.
זכור שטיפול יישור שיניים הנו טיפול ארוך של שנה וחצי עד שנתייים בממוצע וכדאי שהקשר בין הרופא למטופל יהיה טוב ותקבל מהרופא המטפל תמיכה מלאה במהלך הטיפול.

לגבי התשלום זול מידי מעלה סימני שאלה עם זאת יקר אינו תמיד איכותי יותר.
התשלום עבור טיפול כגון אינביזאליין אינו זול שכן הוא מורכב ממעבדה יקרה בנוסף לטיפול אצל הארותודונט המטפל. אתה יכול למצוא פרטים נוספים לגבי אינביזאלין כאן: http://www.drdayan.net/invisalign.html

ישנן שיטות דומות לאינביזאליין כגון clear aligner שמיוצר בארץ והנן מעט זולות יותר (אך עדיין עלות המעבדה די גבוהה) ויכול להתאים למקרים פשוטים יותר.

מצד שני יש שיטות נוספות אסתטיות המתאימות למקרים מורכבים יותר (אינביזאליין הנה שיטה טובה בעלת ייתרונות רבים אבל ישנם מקרים ששיטות אחרות יתאימו עבורם יותר) כגון יישור פנימי. תוכל למצוא פרטים נוספים כאן: http://www.drdayan.net/incognito.html
דר' טליה דיין

חזור אל פורום יישור שיניים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים