חניכיים נפוחות וצהוב בשיניים

כל השאלות והדיונים בנושא טיפול, בעיות ושיטות ביישור שיניים: שיניים צפופות, עקומות או בולטות, רסן, סגר הפוך, מנשך פתוח, הרגלים, מציצת אצבע, יישור נסתר פנימי ושקוף. יישור שיניים לבני נוער, ילדים ומבוגרים. טיפול עם ובלי עקירות.

מנהל: דר' טליה דיין

חניכיים נפוחות וצהוב בשיניים

הודעהעל ידי yuval » 26 מאי 2012, 09:41

שלום ,
אני בטיפול של שנה וחצי עם גשר ואני נכון לעכשיו ב- 3.6 מוריד אותו סוף סוף , עכשיו השיננית שלי אומרת שהשיניים שלי מאוד צהובות ואני לא יודע מה הסיבה לכך אני מצחצח שלוש פעמים ביום בתדירות של שלוש דקות לכל צחצוח , משתמש בג'ל לחניכיים שקוראים לו קורסודיל ג'ל ואיני יודע מדוע זה ממשיך להיות , תהיתי אולי זה מהלחצ של הגשר ?
חייב עצה ועזרה בבקשה
yuval

Re: חניכיים נפוחות וצהוב בשיניים

הודעהעל ידי דר' טליה דיין » 03 יוני 2012, 15:35

יובל שלום

קורסודיל ג'ל שהזכרת שבשימוש יכול לגרום לצביעה של השיניים במקרה וזה הגורם הצביעה היא חיצונית וניתנת להסרה ע"י טיפול אצל שיננית.
צחצוח טוב יותר מסייע כנגד הצביעה החיצונית שכן היא נגרמת עקב הכתמה של הרובד שעל גבי השיניים. לאחר הסרת הגשר שלדבריך הנה בקרוב יהיה לך קל יותר להסיר את הרובד ולנקות את השיניים.
אפשרות נוספת היא שמדובר בגוון של השיניים עצמן או קליטה של צבענים מתוך המזון או השתייה (כגון קפה, תה, יין אדום, קולה וכדומה) וכן עישון.
במקרה של הצורך בשיפור גוון של השן ניתן לבצע הלבנת שיניים. פרטים נוספים בנושא ניתן למצוא בקישור הבא:
הלבנת שיניים

בברכה,
דר' טליה דיין

חזור אל פורום יישור שיניים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים