יישור שיניים קדמיות

כל השאלות והדיונים בנושא טיפול, בעיות ושיטות ביישור שיניים: שיניים צפופות, עקומות או בולטות, רסן, סגר הפוך, מנשך פתוח, הרגלים, מציצת אצבע, יישור נסתר פנימי ושקוף. יישור שיניים לבני נוער, ילדים ומבוגרים. טיפול עם ובלי עקירות.

מנהל: דר' טליה דיין

יישור שיניים קדמיות

הודעהעל ידי מני » 17 מאי 2012, 19:57

שלום,
רציתי לדעת האם במקום טיפול שיניים עם ברזלים שצריך לארוך שנתיים אפשר פשוט לעקור 2 שיניים קדמיות עקומות ולשים במקומן חדשות? מי צריך את כל הסבל הזה של השנתיים?
אני שחקן,ואין לי זמן לשים גשר,לכן רציתי לדעת האם הדבר אפשרי.

יש לציין שהשיניים הקדמיות הן אלה שהכי מפריעות לי,הן גם בולטות טיפה החוצה כי כל אחת מהן עקומה לצד ולכן זה גם דוחף לי את השפה העליונה וזה לא אסטטי.

הייתי אצל רופא מטפל ומומחים,אך נמנעתי מלשאול האם אפשר לעקור,דיברנו רק על גשר וטיפול ארוך טווח שלזה כאמור,בגלל עבודתי איני מוכן בשום פנים.
מני

Re: יישור שיניים קדמיות

הודעהעל ידי דר' טליה דיין » 18 מאי 2012, 10:39

מני שלום,

קשה להעריך ללא בדיקה. עם זאת, גם אם הדבר אפשרי פשוט חבל ל"הרוג" שיניים בריאות שיכולות לשרת אותך עוד שנים ולשים במקומם שתלים. מעבר לפעולה הכירורגית הפולשנית, אורך חייהם של השתלים יכול להיות מוגבל בזמן ובכך במקום שיניים בריאות אתה נכנס למעגל טיפולים שאתה עלול להתחרט עליו בטווח הארוך.

יתר על כן, יישור השיניים המודרני של ימינו מציע חלופות אסתטיות ("לא נראות") רבות שמתאימות לגילך ומאפשרות לך לעבור יישור שיניים מבלי שיראו. כמו כן את השיפור במנח השיניים והתיישרותן תוכל לראות כבר תוך מספר חודשים בודדים ולא רק בסיום השנתיים כך שאסתטיקת החיוך שלך תשתפר די מהר.

ניתן לבצע יישור שיניים בעזרת "גשר" פנימי או "גשר" שקוף כך שלא ייראה כלפי חוץ.

אתה יכול למצוא פרטים נוספים על שיטות אלו בקישורים הבאים:
יישור שיניים פנימי
יישור שיניים שקוף
דר' טליה דיין

חזור אל פורום יישור שיניים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים