יישור שיניים ללא גשר

כל השאלות והדיונים בנושא טיפול, בעיות ושיטות ביישור שיניים: שיניים צפופות, עקומות או בולטות, רסן, סגר הפוך, מנשך פתוח, הרגלים, מציצת אצבע, יישור נסתר פנימי ושקוף. יישור שיניים לבני נוער, ילדים ומבוגרים. טיפול עם ובלי עקירות.

מנהל: דר' טליה דיין

יישור שיניים ללא גשר

הודעהעל ידי מיכל » 12 פברואר 2010, 15:51

שלום,

אני בת 34 ויש לי שן בולטת, אני מאוד רוצה לעבור יישור שיניים, אבל לא רוצה שאף אחד ידע.
האם יש אפשרות לבצע יישור שיניים ללא גשר.
אם כן אשמח לדעת על האפשרויות.

תודה,
מיכל
מיכל

Re: יישור שיניים ללא גשר

הודעהעל ידי דר' טליה דיין » 22 פברואר 2010, 15:54

מיכל שלום,

יש מספר שיטות לביצוע יישור שיניים "בלתי נראה" או כמעט בלתי נראה כגון - שימוש במיישרים שקופים (מעין פלטות שקופות כגון אינביזאליין) או שימוש בקוביות בצד הפנימי של השיניים שפונה כלפי הלשון (יישור שיניים פנימי)
כגון אינקוגניטו.
הייתרון של כל השיטות האסתטיות והבלתי נראות הוא שכבר לאחר יישור ראשוני יש שיפור משמעותי באסתטיקה של החיוך וכבר את יכולה להנות מכך ולחייך בבטחון מבלי שקוביות יסתירו את החיוך.

לכל אחת מהשיטות יש ייתרונות וחסרונות.

חלק מהייתרונות של מיישרים שקופים כגון אינביזאליין הוא שניתן להסירם ובכך קל יותר לשמור על ההגיינה של הפה, מצד שני בכך גם חסרונם. יש מקרים שמתאימים לשימוש באינביזאליין ודומיו ועבור מקרים אחרים שימוש בשיטה אחרת כגון יישור פנימי יתאים יותר כדי לקבל תוצאה אופטימלית.

הייתרון הבולט של קוביות פנימיות כגון אינקוגניטו הוא שכלפי חוץ לא ניתן לראות שאת בתהליך של יישור שיניים כלל, בנוסף ניתן להגיע לרמת דיוק טובה יותר בשיטה זו בהנחה שתוכנית הרופא האורתודונט המטפל, העמדת הסמכים ועבודת המעבדה הנם טובים ומדוייקים. כנ"ל לגבי ידע של הרופא המטפל ויכולתיו הקליניות בטיפול ביישור פנימי. החסרון - קשה יותר למטופל לשמור על הגיינה טובה וצריך מאוד להקפיד על כך, הטיפול יתאים לכן לאנשים עם רמת הגיינת פה טובה.

את יכולה למצוא פרטים נוספים בקישורים שצירפתי.
דר' טליה דיין

חזור אל פורום יישור שיניים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים